Намет Fjord Nansen Runar

- цена от 9865.8 руб.
Артикул: 583
На складе: 5

 Намет Fjord Nansen Runar Намет з серії Extreme. Runar – легкий намет з двома входами. Особливості конструкції суміщають в собі легкість тунеля і стійкість igloo. Спеціально профільовані елементи каркаса роблять намет дуже містким при відносно невеликій вазі. Рекомендується для

Намет з серії Extreme.
Runar – легкий намет з двома входами.
Особливості конструкції суміщають в собі легкість тунеля і стійкість igloo. Спеціально профільовані елементи каркаса роблять намет дуже містким при відносно невеликій вазі. Рекомендується для високих людей. Два виходи дозволяють поліпшити вентиляцію.
Серія для екстремалів. Намети виконані з дуже міцних матеріалів, їх можна використовувати за будь-яких погодних умов у будь-яку пору року. Всі шви проклеєні. Колір наметів – червоний, щоб зробити їх більш помітними. Намети з цієї колекції можна встановлювати під час опадів, не турбуючись про намокання спальні. У серії Extreme використаний посилений каркас, що поліпшує міцність і стійкість наметів. Також в наметах 2009 року використовуються здвоєні розтяжки, які стабілізують намет і покращують вітрову стійкість. Петлі розтяжок розроблені так, щоб була можливість використовувати камені або лижі в зимових походах. З алюмінієвими шпильками зручно працювати навіть в рукавичках. Можлива установка тенту без спальні.

Призначений:
альпінізм, туризм, активний відпочинок у будь-яку пору року.

Технические характеристики:
Тент: 240T nylon 40D RipStop PU (силіконізований, водонепроникність 5000 мм)
Спальня: 190 Poly Ripstop
Підлога: 190T Nylon PU WP 6000
Каркас: Дюралюміній 9.5 мм 7001 T6
Тамбурів і входів: по 2
Дуг: 3
Розмір: 215 x 155 x 125 см
Розмір в компресійному мішку: 50 x 20 см
Місткість: 3
Вага: 4.1 кг

Оставить комментарий